У Покровську на базі ДонНТУ пройшов турнір зі street workout

17 жовтня на нещодавно відкритому спортивному майданчику в Донецькому національному технічному університеті пройшов турнір зі street workout, присвячений Дню захисника України. І якщо минулого тижня дощ не дав змогу провести захід, то цього разу навіть доволі прохолодна погода не завадила чималій кількості студентів ДонНТУ та індустріального інституту взяти участь у змаганнях і показати свою фізичну міць.

Перед початком турніру було проведено попереднє жеребкування та детальне роз’яснення правил щодо вірного виконання вправ. Після цього й розпочалося головне дійство. Так, турнір включав в себе два види змагань: підтягування на поперечині та згинання та розгинання рук на брусах.

У Покровську на базі ДонНТУ пройшов турнір зі street workout , фото-1 У Покровську на базі ДонНТУ пройшов турнір зі street workout , фото-2 У Покровську на базі ДонНТУ пройшов турнір зі street workout , фото-3 У Покровську на базі ДонНТУ пройшов турнір зі street workout , фото-4 У Покровську на базі ДонНТУ пройшов турнір зі street workout , фото-5

Що ж до результатів, вони наступні:

– підтягування на поперечині:

1 місце – Євген Корнієнко (ДонНТУ) – 27 разів;

2 місце – Богдан Зачек (ДонНТУ) – 24 рази;

3 місце – Владислав Харенко (індустріальний інститут) – 23 рази;

– згинання та розгинання рук на брусах:

1 місце – Євген Корнієнко (ДонНТУ) – 47 разів;

2 місце – Ігор Бушуєв (ДонНТУ) – 45 рази;

3 місце – Денис Панасенко (ДонНТУ) – 42 рази.

Підводячи підсумки турніру, голова міського комітету з питань фізичного виховання та спорту Віктор Поліщук відзначив гарну підготовку хлопців, яскравим свідченням чого стали високі усереднені результати за всіма учасниками: підтягування – 18-20 разів, згинання та розгинання рук на брусах – 30-40 разів.

Завершився захід церемонією нагородження переможців і призерів медалями та почесними грамотами. Тож, щиро вітаємо хлопців і бажаємо подальших успіхів і перемог!

Катерина Щербакова,

фахівець редакційно-видавничого відділу ДонНТУ

Покровськ ДонНТУ street workout турнір
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии