Центрами обслуговування платників Покровської ОДПІ надано майже 18 тисяч послуг

До Центрів обслуговування платників Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області (у м. Покровську, м.Мирнограді та у м.Селидове) протягом січня – вересня п.р. звернулось 278063 платника податків, якими отримано 17682 послуги .

Найчастіше до Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області громадяни та платники податків звертаються з метою надання звітності та за отриманням довідок з податковими номерами.

Так, протягом січня – вересня п.р. фахівцями ЦОП прийнято 175413 звітів, у т.ч. засобами e-mail – 153011; видано 9362 довідки з податковими номерами та взято на облік 35 фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Одним з першочергових завдань роботи інспекції у сфері надання адміністративних послуг та сервісів залишається якісне обслуговування платників податків з використанням сучасних технологій, скороченням втрат часу представників бізнесу та громадян на спілкування з працівниками фіскальної служби. Саме тому в інспекції створено Центри обслуговування платників, в яких в одному місці зосереджено видачу послуг: консультаційних, адміністративних, інформаційних.

В допомогу платникам на інформаційних стендах Центрів обслуговування платників Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області розміщено переліки послуг, порядок їх отримання, зразки звітності та інша корисна інформація. Для зручності платників забезпечено доступ до мережі Інтернет, обладнано комфортні місця для заповнення звітності та очікування.

Довідково повідомляємо контактну інформацію про Центри обслуговування платників Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області: м.Покровськ, вул. Європейська, 1 (тел. 06239 22459); м. Мирноград, вул. Центральна, 19 (тел. 06239 542147); м. Селидове, вул. Гоголя, 1 (тел. 06237 23250). Режим роботи: з понеділка по четвер з 9-00 до 18-00 год., у п‘ятницю з 9-00 до 16-45 год., у суботу – з 9 до 13 год., обідня перерва – з 13-00 до 13-45 год., неділя – вихідний.

Покровськ ОДПІ платники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии