Покровська оперзона: 8 адміністративних протоколів відносно батьків за неналежне ставлення до своїх обов’язків

Постійний контроль за сім’ями, які опинились в складних життєвих умовах, перевірка їхніх побутових умов, психологічного та фізичного стану дітей, а також виконання батьками своїх обов'язків – все це здійснюють інспектори ювенальної превенції поліції під час регулярних рейдів. Вчора покровські правоохоронці відвідали 16 родин міста та району і виявили батьків, які забули, що їхнім дітям потрібні увага та догляд.

Вчора поліцейські разом зі службою у справах дітей обійшли 16 родин з Покровська та чотирьох сіл Миколаївського сільського ради. В цих сім’ях загалом виховується 24 дитини віком від 2-х до 17-ти років. Нажаль, під час рейду виявилося, що половина перевірених батьків «зайняті» більш вагомими справами, ніж виховання власних дітей, а в деяких дорослих весь вільний час «присвячений» горілці.

Так батьки 8-ох перевірених родин зауважень від перевіряючих не отримали. Побутові умови в них були задовільні, діти чисті, доглянуті та своєчасно відвідують дитячі заклади, мають все необхідне для навчання в школі. А от 4 родини з Покровська та 4 сіл Покровського району, з якими раніше правоохоронці вже проводили попереджувальні профілактичні бесіди, не виправили ситуацію, а навпаки - погіршили її. Батьки двох покровських сімей та двох сімей Миколаївської сільської ради зловживають алкогольними напоями і безвідповідально ставляться до дітей і умов їх проживання. В оселях бруд та антісанітарія, на кухнях замість продуктів харчування - брудний посуд, сміття, пляшки з під пива, недопалки. Стан деяких будинків незадовільний, в стінах та дахах великі тріщини, діри, дрова та вугілля - відсутні, що означає, що до холодів батьки не підготувалися, а як наслідок – діти хворітимуть.

На питання інспекторів ювенальної превенції та співробітників соціальної служби у справах дітей чому дорослі не займаються своїми неповнолітніми дітьми, не контролюють чи відвідують вони школу, не перуть одяг та не дбають про їх здоровья, батьки виразної відповіді дати не змогли.

З горе-батьками правоохоронці провели профілактичні бесіди та притягнули їх до адміністративної відповідальності за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей » Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також ці дорослі отримали попередження про те, що якщо ситуація вчасно не буде ними виправлена, їх буде позбавлено батьківських прав.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
328 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25