Як ефективно співпрацювати зі ЗМІ, поліцейським Донеччини розповів представник «Громадського радіо», медіа-експерт Андрій Куликов

Сьогодні, 26 жовтня в обласному главку поліції у Маріуполі відбувся семінар «Взаємодія з медіа», який провів відомий журналіст, голова Комісії журналістської етики Андрій Куликов. Говорили про відкритість поліції, роль соцмереж в інформуванні населення та «олюднені» матеріали.

Зустріч пройшла у рамках співпраці поліції Донеччини та Маріупольського державного університету, партнером якого вже 6 років є Андрій Куликов. Медіа-експерт проводить лекції та майстер-класи для майбутніх журналістів.

Участь у семінарі взяли начальники структурних і територіальних підрозділів поліції регіону на чолі з генералом Семенишиним, прес-офіцери та працівники, які відповідають за зв’язки з громадськістю.

Як ефективно співпрацювати зі ЗМІ, поліцейським Донеччини розповів представник «Громадського радіо», медіа-експерт Андрій Куликов, фото-1 Як ефективно співпрацювати зі ЗМІ, поліцейським Донеччини розповів представник «Громадського радіо», медіа-експерт Андрій Куликов, фото-2

Ми маємо унікальну можливість отримати знання та поділитися досвідом, щоб в умовах інформаційної війни будувати ефективні взаємовідносини зі ЗМІ та інститутами громадянського суспільства. Це сприятиме зростанню довіри до поліції та дозволить повноцінно та якісно надавати громадянам поліцейські послуги, - відзначив очільник поліції Донецької області Микола Семенишин, подякувавши ректору МДУ Костянтину Балабанову за допомогу в організації семінару.

Як ефективно співпрацювати зі ЗМІ, поліцейським Донеччини розповів представник «Громадського радіо», медіа-експерт Андрій Куликов, фото-3 Як ефективно співпрацювати зі ЗМІ, поліцейським Донеччини розповів представник «Громадського радіо», медіа-експерт Андрій Куликов, фото-4 Як ефективно співпрацювати зі ЗМІ, поліцейським Донеччини розповів представник «Громадського радіо», медіа-експерт Андрій Куликов, фото-5

Андрій Куликов поділився з поліцейськими особистим досвідом та думками щодо спільної роботи поліції та ЗМІ із захисту прав громадян.

Мова йшла про те, як працювати з журналістами, аби надавати людям вчасну, об’єктивну та якісну інформацію та як ефективно використовувати соцмережі. Експерт навів приклади співробітництва поліції та мас-медіа в різних країнах світу, зокрема у США та Великій Британії.

Як ефективно співпрацювати зі ЗМІ, поліцейським Донеччини розповів представник «Громадського радіо», медіа-експерт Андрій Куликов, фото-6

Андрій Куликов підкреслив, що найбільш ефективними є «олюднені» публікації – історії життя та роботи поліцейських, перекладені «неофіційною» мовою, та відзначив, що, наприклад, видання «Поліція Донеччини», де публікуються саме такі матеріали, - це крок у правильному напрямку.

Маріуполь Покровсь поліція журналістика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25