Покровські правоохоронці та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» провели акцію – «Ми проти наркотиків»

З метою пропаганди здорового способу життя лігівці разом з інспекторами ювенальної превенції Покровського відділу поліції вийшли на вулиці міста та роздали містянам інформаційні листівки.

Покровські правоохоронці та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» провели акцію – «Ми проти наркотиків», фото-1

Хлопці та дівчата з ланки «майбутніх поліцейських» ведуть здоровий та активний спосіб життя – ходять до спортивних залів, приймають участь у спортивних естафетах, а також проводять багато заходів, спрямованих на привертання уваги дітей та дорослих на такі проблеми, як паління, вживання алкогольних напоїв та наркоманію.

Покровські правоохоронці та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» провели акцію – «Ми проти наркотиків», фото-2

Так минулої п’ятниці поліцейські та лігівці провели чергову акцію «Ми проти наркотиків». Хлопці та дівчата зупиняли покровчан, запитували чи знають вони, що з кожним роком кількість наркозалежних в нашому місті збільшується, а вік наркоманів дедалі молодішає. Також «майбутні поліцейські» розповідали, як слід відмовляти тим, хто пропонує спробувати наркотик та як за зовнішніми ознаками розпізнати, що людина знаходиться в стані наркологічного сп’яніння.

Покровські правоохоронці та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» провели акцію – «Ми проти наркотиків», фото-3
Покровські правоохоронці та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» провели акцію – «Ми проти наркотиків», фото-4

Інформаційні листівки «Скажи наркотикам – НІ!» лігівці не тільки роздавали мешканцям Покровська, а й залишали пам’ятки в містах скупчення людей – на автобусних зупинках, біля аптек та магазинів.

«Ми, представники «Ліги майбутніх поліцейських» хочемо простих речей - щоб молодь вела здоровий спосіб життя і знаходила собі дійсно корисні та цікаві захоплення», - зазначили лігівці.

Покровськ правоохоронці ліга акція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25