В Покровському історичному музеї було відкрито виставку «Автомобіль на долоні»

Сьогодні неможливо уявити світ без автомобілів. За останнє століття вони впевнено увійшли в різні сфери нашого життя.

Хоча перший автомобіль з паровим двигуном було створено ще в 1769 році французьким винахідником Кюньо, та офіційно днем народження автомобіля вважається 1886 рік, коли вперше з’явився автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння. Його автором був Г. Даймлер. Через декілька місяців світ познайомився з триколісним автомобілем К.Бенца.

В Україні перший автомобіль з’явився в 1891 році, його привіз до Одеси редактор-видавець «Одесского листка» В.В. Навроцький.

З 1993 року відповідно до Указу Президента № 452/93 в Україні почали відзначати День автомобіліста і дорожника. Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства щорічно відзначається в останню неділю жовтня.

Саме до цієї дати в Покровському історичному музеї було відкрито виставку «Автомобіль на долоні», на якій представлено майже 100 мініатюрних автомобілів різних марок з приватної колекції Колесника Олександра. Запрошуємо мешканців міста відвідати цю цікаву виставку, яка буде діяти до 14 листопада 2017 року та висловлюємо щиру подяку власнику колекції!

В Покровському історичному музеї було відкрито виставку «Автомобіль на долоні», фото-1 В Покровському історичному музеї було відкрито виставку «Автомобіль на долоні», фото-2 В Покровському історичному музеї було відкрито виставку «Автомобіль на долоні», фото-3
Покровськ музей виставка автомобілі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25