У Покровському музеї відбулася зустріч працівників з учасниками проекту “Музей відкрито на ремонт”

31 жовтня о 12:00 у межах другого етапу проекту “Музей відкрито на ремонт” у Покровському історичному музеї відбулася зустріч працівників музею з учасниками проекту, керівником та командою мистецького напрямку Українського кризового медіа центру. До зустрічі долучилися місцеві історики та краєзнавці, представники відділу культури, туризму та ОКС та громадськості. Спочатку відбулося знайомство учасників зустрічі, потім для гостей було проведено оглядову екскурсію залами музею, після якої відбувся обмін думками та ідеями, пошук потенційних зон співпраці.

Другий етап проекту “Музей відкрито на ремонт” розпочався 27 жовтня у Маріуполі, впродовж якого учасники проекту відвідають 28 музеїв Донбасу за 21 день.

Мета подорожі - розробка дорожньої карти для подальшої співпраці з музеями, а також створення каталогу зі загальною інформацією про відвідані музеї, оглядом колекцій та окремих експонатів.

За результатами заходу, учасники проекту відмітили те, що міський музей плідно співпрацює з місцевими краєзнавцями, що дає можливість краєзнавцям популяризувати свою роботу, а музею – подавати якісний матеріал на сучасному рівні.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25