У Покровському музеї відбулася зустріч працівників з учасниками проекту “Музей відкрито на ремонт”

31 жовтня о 12:00 у межах другого етапу проекту “Музей відкрито на ремонт” у Покровському історичному музеї відбулася зустріч працівників музею з учасниками проекту, керівником та командою мистецького напрямку Українського кризового медіа центру. До зустрічі долучилися місцеві історики та краєзнавці, представники відділу культури, туризму та ОКС та громадськості. Спочатку відбулося знайомство учасників зустрічі, потім для гостей було проведено оглядову екскурсію залами музею, після якої відбувся обмін думками та ідеями, пошук потенційних зон співпраці.

Другий етап проекту “Музей відкрито на ремонт” розпочався 27 жовтня у Маріуполі, впродовж якого учасники проекту відвідають 28 музеїв Донбасу за 21 день.

У Покровському музеї відбулася зустріч працівників з учасниками проекту “Музей відкрито на ремонт”, фото-1 У Покровському музеї відбулася зустріч працівників з учасниками проекту “Музей відкрито на ремонт”, фото-2

Мета подорожі - розробка дорожньої карти для подальшої співпраці з музеями, а також створення каталогу зі загальною інформацією про відвідані музеї, оглядом колекцій та окремих експонатів.

За результатами заходу, учасники проекту відмітили те, що міський музей плідно співпрацює з місцевими краєзнавцями, що дає можливість краєзнавцям популяризувати свою роботу, а музею – подавати якісний матеріал на сучасному рівні.

Покровськ музей
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Объявления
26.02.2021
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25