Колективу Покровського відділу освіти роз'яснили нюанси пенсійної реформи

08.11.2017 року у рамках роз’яснення пенсійної реформи заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Головєй Н. М. провела зустріч з трудовим колективом відділу освіти Покровської міської ради.

Наталя Миколаївна поінформувала присутніх про складові пенсійної реформи та про особливості перерахунку пенсій з 1 жовтня 2017 року. Роз’яснила, що до уваги беруться показники індивідуальної заробітної плати, тривалості страхового стажу та середньої заробітної плати по країні. Зазначила, що з 1 жовтня пенсії перераховані з урахуванням показника 3764 грн. 40 коп. Тому найбільшу суму підвищення отримали ті, в кого була велика заробітна плата та необхідний страховий стаж. Також повідомила, що з 1 жовтня відновлено виплату пенсій працюючим пенсіонерам у повному розмірі.

Працівник пенсійної служби відповіла на запитання щодо порядку перерахунку пенсій, осучаснення та умов призначення різних видів пенсій та переліку документів необхідних для їх призначення.

Насамкінець фахівець управління задля доступу до персональної інформації на обліковій картці про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески запропонувала зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
512 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25