• Главная
  • Колективу Покровського відділу освіти роз'яснили нюанси пенсійної реформи
12:46, 9 ноября 2017 г.

Колективу Покровського відділу освіти роз'яснили нюанси пенсійної реформи

08.11.2017 року у рамках роз’яснення пенсійної реформи заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Головєй Н. М. провела зустріч з трудовим колективом відділу освіти Покровської міської ради.

Наталя Миколаївна поінформувала присутніх про складові пенсійної реформи та про особливості перерахунку пенсій з 1 жовтня 2017 року. Роз’яснила, що до уваги беруться показники індивідуальної заробітної плати, тривалості страхового стажу та середньої заробітної плати по країні. Зазначила, що з 1 жовтня пенсії перераховані з урахуванням показника 3764 грн. 40 коп. Тому найбільшу суму підвищення отримали ті, в кого була велика заробітна плата та необхідний страховий стаж. Також повідомила, що з 1 жовтня відновлено виплату пенсій працюючим пенсіонерам у повному розмірі.

Працівник пенсійної служби відповіла на запитання щодо порядку перерахунку пенсій, осучаснення та умов призначення різних видів пенсій та переліку документів необхідних для їх призначення.

Насамкінець фахівець управління задля доступу до персональної інформації на обліковій картці про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески запропонувала зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #пенсія #реформа #відділ #освіти
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...