Покровські правоохоронці змагалися у професіоналізмі

Фізичну витримку та бойову підготовку, знання нормативно-правової бази, вправність із зброєю – все це продемонстрували поліцейські різних підрозділів Покровського відділу поліції під час проведення 1 етапу конкурсу «Кращий у службі». Переможець змагань – оперуповноважений сектору розкриття злочинів проти особи Олексій Юрченко.

В листопаді наша країна святкуватиме День гідності та свободи. З нагоди свята серед правоохоронців Донеччини проводиться конкурс "Кращий у службі", який буде оцінювати фізичну та теоретичну підготовку поліцейських.

В першому етапі змагань, який відбувся вчора в Покровському відділі поліції, змагалися представники слідства, карного розшуку, а також дільничні офіцери. Молоді та спритні правоохоронці продемонстрували гарні знання під час тестування, показали добру фізичну підготовку в силових вправах та забігу, влучно попадали по мішенях.

Найбільшу кількість балів з усіх дисциплін отримав 22-річний розшуковець Покровського відділу поліції Олексій Юрченко. На другому місці опинився дільничний офіцер Станіслав Сапон, а третє посів слідчий Дмитро Матвієнко. Усі вони представлятимуть Покровський відділ поліції у фінальних змаганнях, які відбудуться 21 листопада в Маріуполі.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Автор
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Оставьте конструктивный, обоснованный и информативный текст, касающийся качества работы компании, на примере личного опыта.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25