Зберігання зброї та вибухівки: Мешканців Мирнограду закликають до співпраці з поліцією

Відповідно наказу Національної поліції України на території Донецької області проводяться профілактичні заходи, спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації, реалізацію державної політики у сферах забезпечення охорони прав та свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, а також виявлення та  вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

 У випадку, якщо Вам відомо про факти незаконного зберігання громадянами зброї, боєприпасів та вибухівки, звертаємось з проханням повідомляти про це органи поліції за телефоном 102 або на телефон чергової частини Мирноградського відділення поліції 050-261-82-26 – будь-яка інформація буде ретельно перевірятися.

Анонімність дзвінків гарантуємо!

Також нагадуємо, що якщо особа добровільно здала органам влади зброю, боєприпаси та вибухівку, то відповідно до ч.3 ст.263 Карного Кодексу України – вона звільняється від кримінальної відповідальності. Тому якщо хтось виявив бажання здати з незаконного зберігання зброю або вибухівку, може звернутися до чергової частини Мирноградського відділення поліції, котра працює цілодобово.

Сподіваємось на співпрацю з населенням міста!

Це є безпека наших родин та всього суспільства в цілому!

З повагою! В.о. начальника СПД  Мирноградського ВП,

майор поліції Луцький А.А

Також Ви можете звернутися за особистим номером телефона В.о. начальника СКП Мирноградського ВП майора поліціїї Мінаєва С.С.  -  050-525-21-75 та повідомити інформацію за даним напрямком.

З повагою!В.о. начальника СКП Мирноградського ВП, 

майор поліціїї Мінаєв С.С.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
51 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25