Зберігання зброї та вибухівки: Мешканців Мирнограду закликають до співпраці з поліцією

Зберігання зброї та вибухівки: Мешканців Мирнограду закликають до співпраці з поліцією , Дмитрий Полиенко

Відповідно наказу Національної поліції України на території Донецької області проводяться профілактичні заходи, спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації, реалізацію державної політики у сферах забезпечення охорони прав та свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, а також виявлення та  вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

 У випадку, якщо Вам відомо про факти незаконного зберігання громадянами зброї, боєприпасів та вибухівки, звертаємось з проханням повідомляти про це органи поліції за телефоном 102 або на телефон чергової частини Мирноградського відділення поліції 050-261-82-26 – будь-яка інформація буде ретельно перевірятися.

Анонімність дзвінків гарантуємо!

Також нагадуємо, що якщо особа добровільно здала органам влади зброю, боєприпаси та вибухівку, то відповідно до ч.3 ст.263 Карного Кодексу України – вона звільняється від кримінальної відповідальності. Тому якщо хтось виявив бажання здати з незаконного зберігання зброю або вибухівку, може звернутися до чергової частини Мирноградського відділення поліції, котра працює цілодобово.

Сподіваємось на співпрацю з населенням міста!

Це є безпека наших родин та всього суспільства в цілому!

З повагою! В.о. начальника СПД  Мирноградського ВП,

майор поліції Луцький А.А

Також Ви можете звернутися за особистим номером телефона В.о. начальника СКП Мирноградського ВП майора поліціїї Мінаєва С.С.  -  050-525-21-75 та повідомити інформацію за даним напрямком.

З повагою!В.о. начальника СКП Мирноградського ВП, 

майор поліціїї Мінаєв С.С.

Мирноград полиция оружие боеприпасы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25