Співробітники Покровського МРВ з питань пробації вивчали інтереси неповнолітніх клієнтів пробації

14 листопада 2017 року фахівець (з соціальної роботи із суб'єктами пробації) спільно зі старшим інспектором Покровського міськрайонного відділу уповноваженого органу з питань пробації провели просвітницький захід з неповнолітніми суб’єктами пробації.

В ході спілкування з дітьми працівники спробували визначити, яким чином вони люблять відпочивати, що вони розуміють під поняттям «дозвілля», про що мріють. Наступним етапом заходу було проведення анкетування на тему: «Як я проводжу свій вільний час?».

Протягом всього часу спілкування з дітьми було наголошено на те, що коли людина не в змозі самостійно організувати своє дозвілля, то це може призвести до появи пагубних звичок та потрапити у коло антисоціального оточення.

Позитивне проведення дозвілля є одним із факторів недопущення неповнолітніми особами вчинення нових злочинів та адміністративних правопорушень, а отже наша спільна задача якомога більше залучати даних дітей до виховних та культурно-просвітницьких заходів, які відбуваються в нашому місті.

Покровськ пробація МРВ співробітники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25