• Главная
  • Співробітники Покровського МРВ з питань пробації вивчали інтереси неповнолітніх клієнтів пробації
10:04, 15 ноября 2017 г.

Співробітники Покровського МРВ з питань пробації вивчали інтереси неповнолітніх клієнтів пробації

14 листопада 2017 року фахівець (з соціальної роботи із суб'єктами пробації) спільно зі старшим інспектором Покровського міськрайонного відділу уповноваженого органу з питань пробації провели просвітницький захід з неповнолітніми суб’єктами пробації.

В ході спілкування з дітьми працівники спробували визначити, яким чином вони люблять відпочивати, що вони розуміють під поняттям «дозвілля», про що мріють. Наступним етапом заходу було проведення анкетування на тему: «Як я проводжу свій вільний час?».

Протягом всього часу спілкування з дітьми було наголошено на те, що коли людина не в змозі самостійно організувати своє дозвілля, то це може призвести до появи пагубних звичок та потрапити у коло антисоціального оточення.

Позитивне проведення дозвілля є одним із факторів недопущення неповнолітніми особами вчинення нових злочинів та адміністративних правопорушень, а отже наша спільна задача якомога більше залучати даних дітей до виховних та культурно-просвітницьких заходів, які відбуваються в нашому місті.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #пробація #МРВ #співробітники
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...