Спеціалісти мирноградського відділу освіти взяли участь в "Освітньому марафоні" у м. Буча Київської області

Спеціаліст відділу освіти Суховерхова Л.В. та заступник директора міського ліцею «Гармония» Журба О.В. взяли участь в Освітньому марафоні, який проходив з 9 по 12 листопада у м. Буча Київської області. 

Учасники марафону під час проведення серії надихаючих та пізнавальних заходів у форматі лекцій, панельних дискусій та тренінгів за участю представників громадських організацій, Інституту розвитку освіти набули теоретичних знань та практичних навичок щодо впровадження новітніх методик в сучасний освітній процес. 

Після детального обговорення нового Закону України «Про освіту» освітяни мали можливість поспілкуватися з представниками Міністерства освіти та науки України та отримати відповіді на хвилюючи їх запитання. Крім того, учасники Освітнього марафону відвідали фінал Освітнього проекту «Відкривай України», де були представлені презентації проектів фіналістів – учнів, які готові змінити на краще своє місто та прослухали лекцію від Владислава Качура. - Повідомляє Мирноградський міський відділ освіти.

Мирноград образование Буча Киев
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25