• Главная
  • Спеціалісти мирноградського відділу освіти взяли участь в "Освітньому марафоні" у м. Буча Київської області
14:10, 16 ноября 2017 г.

Спеціалісти мирноградського відділу освіти взяли участь в "Освітньому марафоні" у м. Буча Київської області

Спеціаліст відділу освіти Суховерхова Л.В. та заступник директора міського ліцею «Гармония» Журба О.В. взяли участь в Освітньому марафоні, який проходив з 9 по 12 листопада у м. Буча Київської області. 

Учасники марафону під час проведення серії надихаючих та пізнавальних заходів у форматі лекцій, панельних дискусій та тренінгів за участю представників громадських організацій, Інституту розвитку освіти набули теоретичних знань та практичних навичок щодо впровадження новітніх методик в сучасний освітній процес. 

Після детального обговорення нового Закону України «Про освіту» освітяни мали можливість поспілкуватися з представниками Міністерства освіти та науки України та отримати відповіді на хвилюючи їх запитання. Крім того, учасники Освітнього марафону відвідали фінал Освітнього проекту «Відкривай України», де були представлені презентації проектів фіналістів – учнів, які готові змінити на краще своє місто та прослухали лекцію від Владислава Качура. - Повідомляє Мирноградський міський відділ освіти.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #образование #Буча #Киев
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...