В Мирнограді пройшов ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

В Мирнограді пройшов ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, Дмитрий Полиенко

Актуальною проблемою сьогодення є забезпечення гарантій зайнятості осіб з інвалідністю. Для цієї категорії осіб в Мирноградському міському центрі зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій.

Відкриваючи ярмарок, заступник директора Галина Лагуніна зазначила, що для захисту громадян з інвалідністю, задоволенню їх потреб та допомоги в соціалізації створено немало служб і організацій. Державна служба зайнятості України відіграє важливу роль у працевлаштуванні вище зазначених осіб. Разом з органами праці і соціального захисту населення, регіональними відділеннями Фонду соціального захисту інвалідів, центрами реабілітації інвалідів служба зайнятості докладає максимум зусиль щодо підвищення рівня конкурентоздатності на ринку праці осіб з інвалідністю.

Особам з інвалідністю пропонували працевлаштуватися не тільки у роботодавців Мирнограду, а також було представлено попит на робочу силу роботодавців міст, які розташовані в межах транспортної доступності. Пропозиції роботодавців викликали інтерес у безробітних і в ході заходу вони активно спілкувалися з представниками кадрових служб Відділу освіти Мирноградської міської ради, Мирноградської центральної міської лікарні, КП «Служба єдиного замовника», 10 ВГРЗ, Мирноградського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу». 

"Сподіваємось, що ярмарок не пройшов марно. Можливо, хтось з безробітних зможе знайти постійне місце роботи, а роботодавці - вирішити свої кадрові проблеми." - Зазначають у Мирноградському міському центрі зайнятості.

Мирноград занятость вакансии ярмарок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25