• Главная
  • В Мирнограді пройшов ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю
11:36, 29 ноября 2017 г.

В Мирнограді пройшов ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

В Мирнограді пройшов ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

Актуальною проблемою сьогодення є забезпечення гарантій зайнятості осіб з інвалідністю. Для цієї категорії осіб в Мирноградському міському центрі зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій.

Відкриваючи ярмарок, заступник директора Галина Лагуніна зазначила, що для захисту громадян з інвалідністю, задоволенню їх потреб та допомоги в соціалізації створено немало служб і організацій. Державна служба зайнятості України відіграє важливу роль у працевлаштуванні вище зазначених осіб. Разом з органами праці і соціального захисту населення, регіональними відділеннями Фонду соціального захисту інвалідів, центрами реабілітації інвалідів служба зайнятості докладає максимум зусиль щодо підвищення рівня конкурентоздатності на ринку праці осіб з інвалідністю.

Особам з інвалідністю пропонували працевлаштуватися не тільки у роботодавців Мирнограду, а також було представлено попит на робочу силу роботодавців міст, які розташовані в межах транспортної доступності. Пропозиції роботодавців викликали інтерес у безробітних і в ході заходу вони активно спілкувалися з представниками кадрових служб Відділу освіти Мирноградської міської ради, Мирноградської центральної міської лікарні, КП «Служба єдиного замовника», 10 ВГРЗ, Мирноградського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу». 

"Сподіваємось, що ярмарок не пройшов марно. Можливо, хтось з безробітних зможе знайти постійне місце роботи, а роботодавці - вирішити свої кадрові проблеми." - Зазначають у Мирноградському міському центрі зайнятості.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #занятость #вакансии #ярмарок
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...