• Главная
  • У Мирнограді служба зайнятості сприяє започаткуванню власної справи
09:49, 4 декабря 2017 г.

У Мирнограді служба зайнятості сприяє започаткуванню власної справи

Однією із послуг, які надає служба зайнятості тим, хто бажає започаткувати власну справу, є виплата одноразової допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності.

Так, 1 грудня 2017 року у Мирноградському міському центрі зайнятості відбулося засідання комісії з питань здійснення виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Під час засідання комісії було розглянуто питання доцільності виплати одноразової допомоги Кузьменко Наталії Сергіївні. На розгляд комісії був представлений бізнес-план «Міні-пекарня з виготовлення хлібобулочних виробів».

У Мирнограді служба зайнятості сприяє започаткуванню власної справи, фото-1

Наталя Сергіївна цікаво підійшла до ознайомлення присутніх зі своїм бізнес-планом – принесла свої вироби, і зазначила, що тієї допомоги, яку виділяє служба зайнятості нажаль не вистачить, щоб втілити в життя всі її ідеї, адже в неї багато різних задумів щодо своєї справи. Вона планує набирати працівників, створювати робочі місця, також переконала членів комісії, що подасть заявку для участі у конкурсі «Український донецький куркуль».

У Мирнограді служба зайнятості сприяє започаткуванню власної справи, фото-2

За результатами засідання комісії Кузьменко Н.С. рекомендовано виплатити одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної підприємницької діяльності.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Кузьменко #пекарня #центр #зайнятості
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...