У ДонНТУ пройшов цікавий тренінг в рамках проекту "Покровськ-Вікіпедія"

Wiki-вишкіл у Покровську

Протягом 2-3 грудня 2017 року для зацікавлених осіб на базі Донецького національного технічного університету був проведений дводенний тренінг з користування Вікіпедією та написання статей до неї.

Тренінг провели в рамках реалізації проекту «Покровськ-Вікіпедія», що був представлений на конкурсі громадських ініціатив міста бібліотекарем НТБ ДонНТУ Н. Фроловою у вересні 2017 р.

Вікіпедія – найвідоміша на сьогодні онлайн-енциклопедія, що доступна кожному, хто має доступ до Інтернету.

Wikiworkshop_in_Pokrovsk004.jpg

«Уявіть собі світ, у якому кожна людина має вільний доступ до усіх накопичених людством знань. Це те, до чого ми прагнемо» – саме так волонтери з усього світу бачать Вікіпедію та інші проекти Вікімедіа, які вони будують з 2001 року. Але ж чи насправді настільки масштабна та безмежна Вікіпедія?

Левон Азізян, Леонід Овчаренко та Ігор Туржанський розповіли, як розвивалось це джерело, познайомили із правилами користування нею та, звісно, навчили редагувати і створювати статті у цій вільній енциклопедії.

Тренінг проходив у дуже теплій і дружній обстановці. Його учасниками стали не лише студенти та викладачі ДонНТУ, а ще – представники міського ліцею «Надія», Покровського педагогічного коледжу, учні та вчителі НВК №2 (колишня 5 школа). Варто відзначити, що студенти зацікавилися волонтерською діяльністю, якою займається ГО «Вікімедіа Україна».

«Редагуючи Вікіпедію, ви долучаєтесь до сотень тисяч людей–вікіпедистів, які вільно додають свої знання у це джерело», – підсумували лектори тренінгу.

Wikiworkshop_in_Pokrovsk014.jpg
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
71 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25