• Главная
  • У ДонНТУ пройшов цікавий тренінг в рамках проекту "Покровськ-Вікіпедія"
14:27, 4 декабря 2017 г.

У ДонНТУ пройшов цікавий тренінг в рамках проекту "Покровськ-Вікіпедія"

Wiki-вишкіл у Покровську

Wiki-вишкіл у Покровську

Протягом 2-3 грудня 2017 року для зацікавлених осіб на базі Донецького національного технічного університету був проведений дводенний тренінг з користування Вікіпедією та написання статей до неї.

Тренінг провели в рамках реалізації проекту «Покровськ-Вікіпедія», що був представлений на конкурсі громадських ініціатив міста бібліотекарем НТБ ДонНТУ Н. Фроловою у вересні 2017 р.

Вікіпедія – найвідоміша на сьогодні онлайн-енциклопедія, що доступна кожному, хто має доступ до Інтернету.

Wikiworkshop_in_Pokrovsk004.jpg

Wikiworkshop_in_Pokrovsk004.jpg

«Уявіть собі світ, у якому кожна людина має вільний доступ до усіх накопичених людством знань. Це те, до чого ми прагнемо» – саме так волонтери з усього світу бачать Вікіпедію та інші проекти Вікімедіа, які вони будують з 2001 року. Але ж чи насправді настільки масштабна та безмежна Вікіпедія?

Левон Азізян, Леонід Овчаренко та Ігор Туржанський розповіли, як розвивалось це джерело, познайомили із правилами користування нею та, звісно, навчили редагувати і створювати статті у цій вільній енциклопедії.

Тренінг проходив у дуже теплій і дружній обстановці. Його учасниками стали не лише студенти та викладачі ДонНТУ, а ще – представники міського ліцею «Надія», Покровського педагогічного коледжу, учні та вчителі НВК №2 (колишня 5 школа). Варто відзначити, що студенти зацікавилися волонтерською діяльністю, якою займається ГО «Вікімедіа Україна».

«Редагуючи Вікіпедію, ви долучаєтесь до сотень тисяч людей–вікіпедистів, які вільно додають свої знання у це джерело», – підсумували лектори тренінгу.

Wikiworkshop_in_Pokrovsk014.jpg

Wikiworkshop_in_Pokrovsk014.jpg

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #ДонНТУ #вікіпедія #тренінг #проект
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...