У Покровську виявлено 275 випадків нарахування зарплати керівникам підприємств нижче мінімальної

Мінімальна зарплата в Україні є законодавчо встановленим розміром плати за працю. Нижче цього розміру не може здійснюватися оплата праці за умови дотримання виконаної місячної та погодинної норми праці (обсяг робіт). А оплачується праця на рівні мінімальної заробітної плати тільки за просту некваліфіковану роботу.

З 2017 року законодавство прямо передбачає, що в разі роботи на умовах неповного робочого дня або в разі невикон ання місячної (погодинної) норми праці - рівень виплачуваної зарплати може бути менш розміру, встановленого державою для мінімальної заробітної плати в Україні. Однак, в разі виконання роботи на умовах повного робочого дня - розмір зарплати не може бути менше мінімального розміру зарплати і недостатня сума підлягає доплаті працівникові. На жаль, сучасна реальність така, що розмір мінімальної оплати праці нерідко отримують кваліфіковані працівники, з великим стажем і досвідом. Іноді такою оплатою задовольняються фахівці з вищою освітою, що є показником низького рівня їх соціальної захищеності.

Красноармійське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області постійно здійснює роботу щодо виявлення фактів нарахування заробітної плати на рівні або менше встановленого законодавством. В результаті опрацювання інформаційних відомостей було виявлено 275 випадків нарахування заробітної плати керівникам підприємств нижче мінімальної при умовах відпрацювання повного робочого дня.

Згідно класифікатору професій посада керівника належить до 1 розділу, тобто є кваліфікованою і передбачає оплату вищу за мінімальну заробітну плату.

Таким чином, керівники, нараховуючи собі заробітну плату нижчу за мінімальну, порушують законодавство про працю та привертають до себе увагу контролюючих органів, а саме Державну службу України з питань праці.

Шановні керівники! Прийміть до уваги зазначену інформацію та поважайте себе, як фахівців, додержуйтесь законодавства про оплату праці.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
468 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

За минувшие сутки противник 29 раз открывал огонь по позициям наших войск, в том числе 1 раз из запрещенного Минскими договоренностями вооружения. Об этом говорится в утренеей оперативной сводке ООС.
09:00, Сегодня
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25