• Главная
  • У Покровську виявлено 275 випадків нарахування зарплати керівникам підприємств нижче мінімальної
14:55, 5 декабря 2017 г.

У Покровську виявлено 275 випадків нарахування зарплати керівникам підприємств нижче мінімальної

Мінімальна зарплата в Україні є законодавчо встановленим розміром плати за працю. Нижче цього розміру не може здійснюватися оплата праці за умови дотримання виконаної місячної та погодинної норми праці (обсяг робіт). А оплачується праця на рівні мінімальної заробітної плати тільки за просту некваліфіковану роботу.

З 2017 року законодавство прямо передбачає, що в разі роботи на умовах неповного робочого дня або в разі невикон ання місячної (погодинної) норми праці - рівень виплачуваної зарплати може бути менш розміру, встановленого державою для мінімальної заробітної плати в Україні. Однак, в разі виконання роботи на умовах повного робочого дня - розмір зарплати не може бути менше мінімального розміру зарплати і недостатня сума підлягає доплаті працівникові. На жаль, сучасна реальність така, що розмір мінімальної оплати праці нерідко отримують кваліфіковані працівники, з великим стажем і досвідом. Іноді такою оплатою задовольняються фахівці з вищою освітою, що є показником низького рівня їх соціальної захищеності.

Красноармійське об'єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області постійно здійснює роботу щодо виявлення фактів нарахування заробітної плати на рівні або менше встановленого законодавством. В результаті опрацювання інформаційних відомостей було виявлено 275 випадків нарахування заробітної плати керівникам підприємств нижче мінімальної при умовах відпрацювання повного робочого дня.

Згідно класифікатору професій посада керівника належить до 1 розділу, тобто є кваліфікованою і передбачає оплату вищу за мінімальну заробітну плату.

Таким чином, керівники, нараховуючи собі заробітну плату нижчу за мінімальну, порушують законодавство про працю та привертають до себе увагу контролюючих органів, а саме Державну службу України з питань праці.

Шановні керівники! Прийміть до уваги зазначену інформацію та поважайте себе, як фахівців, додержуйтесь законодавства про оплату праці.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #зарплата #керівники
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...