06239.com.ua

У Покровському музеї відбулась зустріч волонтерів

5 грудня у Покровському історичному музеї відбулась зустріч волонтерів з нагоди святкування Міжнародного дня волонтерів. На зустрічі були присутні волонтери та військовослужбовці: голова Всеукраїнського союзу воїнів АТО Покровського району та міста Покровськ Ситнікова Н. разом з чоловіком Ситніковим О., родина Момот, Лагунова О., заступник голови ГО «Патріотичний рух Донбасу» Лисенко Д.

Також до заходи долучився волонтерський рух студентів Покровського педагогічного коледжу. Зустріч пройшла в дуже теплій та доброзичливій атмосфері. Треба зазначити, що всі присутні під час зустрічі спілкувалися між собою, а молоде покоління волонтерів з захватом розпитували запрошених про їх волонтерську діяльність.

Всі розповіді супроводжувались тематичним фото та відео матеріалом, що дало змогу ще глибше відчути важливість волонтерства, особливо в такий не простий для України час.

На завершення заходу директор музею Рожкова Ангеліна Вікторівна привітала волонтерів з їх святом та висловила велику подяку за ту велику справу, яку вони роблять сьогодні, особливо за допомогу військовим, що нині перебувають у зоні АТО. На згадку про зустріч запрошені гості отримали сувенірну продукцію музею та зробили спільне фото.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25