• Главная
  • У Покровському музеї відбулась зустріч волонтерів
09:39, 6 декабря 2017 г.

У Покровському музеї відбулась зустріч волонтерів

5 грудня у Покровському історичному музеї відбулась зустріч волонтерів з нагоди святкування Міжнародного дня волонтерів. На зустрічі були присутні волонтери та військовослужбовці: голова Всеукраїнського союзу воїнів АТО Покровського району та міста Покровськ Ситнікова Н. разом з чоловіком Ситніковим О., родина Момот, Лагунова О., заступник голови ГО «Патріотичний рух Донбасу» Лисенко Д.

Також до заходи долучився волонтерський рух студентів Покровського педагогічного коледжу. Зустріч пройшла в дуже теплій та доброзичливій атмосфері. Треба зазначити, що всі присутні під час зустрічі спілкувалися між собою, а молоде покоління волонтерів з захватом розпитували запрошених про їх волонтерську діяльність.

Всі розповіді супроводжувались тематичним фото та відео матеріалом, що дало змогу ще глибше відчути важливість волонтерства, особливо в такий не простий для України час.

На завершення заходу директор музею Рожкова Ангеліна Вікторівна привітала волонтерів з їх святом та висловила велику подяку за ту велику справу, яку вони роблять сьогодні, особливо за допомогу військовим, що нині перебувають у зоні АТО. На згадку про зустріч запрошені гості отримали сувенірну продукцію музею та зробили спільне фото.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #волонтери #музей
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...