Протягом тижня поліцейські Покровської оперзони проводили для юних громадян уроки правової освіти

В рамках Всеукраїнського тижня права правоохоронці розповідали учням про їхні права та обов’язки, вчили як їх захищати та куди слід звертатись, в разі порушення законних інтересів.

Правова освіта дітей — один із найважливіших напрямків у превентивній діяльності правоохоронців. З метою забезпечення соціального і правового захисту дітей, попередження злочинів та правопорушень з боку неповнолітніх, інспектори поліції постійно проводять у навчальних шкільних закладах профілактичні заходи на правову тематику.

Так, в рамках Всеукраїнського тижня права працівники ювенальної превенції Покровського відділу поліції та його структурних підрозділів відвідували навчальні заклади, де проводили бесіди, семінари, вікторини та круглі столи освітнього та виховного характеру, спрямовані на підвищення рівня правової культури молоді, роз’яснювали дітям їхні права та обов’язки. Підлітки дізналися від правоохоронців про гарантовані їм Конституцією України права та обов’язки, зокрема і про відповідальність неповнолітніх за вчинені ними правопорушення. Крім того, школярам було роз’яснено порядок звернення, у разі порушення їхніх прав та законних інтересів.

Такі правові уроки для молоді відбуваються у навчальних закладах не лише цього тижня, а й протягом усього року.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25