• Главная
  • Порядок обліку платників податків і зборів зазнає змін
Покровська ОДПІ інформує
08:27, 12 декабря 2017 г.

Порядок обліку платників податків і зборів зазнає змін

Покровська ОДПІ інформує

Покровська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області доводить до відома платників податків, що з 08.12.2017 набрав чинності Наказ Міністерства фінансів України від 06.10.2017 № 839 « Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів».

Наказом урегульовано порядок дій та обліку платників податків у разі неподання у строки та у випадках, передбачених Податковим кодексом України (далі - ПКУ), заяв або документів для взяття на облік в контролюючих органах.

Фахівці звертають увагу, що цим наказом уточнюються повноваження у частині реалізації процедур обліку платників податків відповідно до функцій, визначених ст. 191 та ст. 193 ПКУ.

Наказом уточнюється порядок подання та заповнення повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП у разі створення відокремленого підрозділу юридичної особи з місцезнаходженням за межами України. Також вносяться зміни до довідок, повідомлень, відомостей, що такі документи можуть бути підписані не тільки керівником або заступником керівника, але і уповноваженою особою контролюючого органу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #ОДПІ #податки #облік
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...