Покровські лігівці під час тижня права активно організовували та приймали участь у різноманітних заходах

Уроки, вікторини, бесіди та дискусії – саме такими методами учасники «Ліги майбутніх поліцейських» намагаються привернути увагу юних громадян до необхідності здобувати правові знання. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Учасники покровської ланки «Ліги майбутніх поліцейських» постійно підвищують свою правосвідомість, а також навчають своїх однолітків та молодших школярів правовим азам.

Так, протягом Всеукраїнського правового тижня «майбутні поліцейські» спільно з бібліотекарем підготовили і провели пізнавальний захід на тему «Що є злочин?» в дитячій бібліотеці ім. О.Теліги для учнів сьомих класів загальноосвітньої школи №3. Лігівці розповіли присутнім про види правопорушень та відповідальність за їх вчинення. Крім того, учасники Ліги розповіли школярам про мобільний додаток «102», та зазначили, що у випадку скоєння у відношенні них будь-якого злочину, вони завжди можуть скористатись цим додатком, зателефонувавши до поліції та отримати швидко допомогу.

А в ДЮК «Ровесник» була організована «Година правових знань», де фахівець в області права розповів лігівцям про права дитини вдома та в школі, працевлаштування неповнолітніх та відповідальність за них їх батьків та опікунів, наслідки скоєння дітьми та підлітками правопорушень. Діти спільно із гостем вирішували правові задачі, розбирали конфліктні ситуації, які виникають у підлітковому середовищі та знаходили шляхи їх вирішення у правовому полі.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
50 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25