Сьогодні в Мирноградському міському центрі зайнятості працював Консалтинговий центр

Сьогодні, 15-го грудня, Вврамках роботи центру відбувся семінар для роботодавців за участю представника Управління пенсійного фонду у м. Мирнограді - начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Управління ПФУ у м. Мирнограді Вікторії Молчанової.

Під час семінару роботодавцям – представникам малого та середнього бізнесу було надано інформацію про переваги організації громадських та тимчасових робіт, основні юридичні засади організації таких робіт, правильності відображення працевлаштування тимчасових працівників у звітності.

Вікторія Молчанова надавала консультації безробітним та гостям, які відвідали Консалтинговий центр. Основною цільовою аудиторією цього дня стали особи, яким до пенсії залишилось менше 10 років. Тому, основні питання, які їх турбували, це право на пенсію та порядок її оформлення. 

"Консалтинговий центр – це нововведення служби зайнятості, його роботу було розпочато в цьому році. Проте, всі відвідувачі вже змогли оцінити переваги його існування. Тому, робота центру продовжуватиметься. Пропонуємо слідкувати за анонсом та відвідувати Консалтинговий центр в наступному році. Також очікуємо побажань щодо питань, які заслуговують уваги до розгляду в Консалтинговому центрі.", - повідомляють у Мирноградському міському центрі зайнятості.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
117 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25