• Главная
  • Сьогодні в Мирноградському міському центрі зайнятості працював Консалтинговий центр
17:00, 15 декабря 2017 г.

Сьогодні в Мирноградському міському центрі зайнятості працював Консалтинговий центр

Сьогодні, 15-го грудня, Вврамках роботи центру відбувся семінар для роботодавців за участю представника Управління пенсійного фонду у м. Мирнограді - начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Управління ПФУ у м. Мирнограді Вікторії Молчанової.

Під час семінару роботодавцям – представникам малого та середнього бізнесу було надано інформацію про переваги організації громадських та тимчасових робіт, основні юридичні засади організації таких робіт, правильності відображення працевлаштування тимчасових працівників у звітності.

Вікторія Молчанова надавала консультації безробітним та гостям, які відвідали Консалтинговий центр. Основною цільовою аудиторією цього дня стали особи, яким до пенсії залишилось менше 10 років. Тому, основні питання, які їх турбували, це право на пенсію та порядок її оформлення. 

"Консалтинговий центр – це нововведення служби зайнятості, його роботу було розпочато в цьому році. Проте, всі відвідувачі вже змогли оцінити переваги його існування. Тому, робота центру продовжуватиметься. Пропонуємо слідкувати за анонсом та відвідувати Консалтинговий центр в наступному році. Також очікуємо побажань щодо питань, які заслуговують уваги до розгляду в Консалтинговому центрі.", - повідомляють у Мирноградському міському центрі зайнятості.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #занятость #семинар
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...