Нова вимога для отримання паспорта: українці будуть складати мовний іспит?

Щоб стати власником синього паспорта з тризубом може знадобитися складання іспиту на знання української мови. На замовлення Кабміну «робоча група провідних мовознавців і практикуючих викладачів» розроблятиме екзамен. Про це «Народна Правда» пише з посиланням на Радіо Свобода.

Раніше отримати український паспорт було не дуже важко, як для документа, за яким можна їздити без візи в 120 країн світу. (32-е із 94 місць у глобальному рейтингу паспортів Global Passport Index 2017.)

Втім, чимало країн світу вимагають складання іспиту для отримання паспорту.

У Польщі треба скласти усний та письмовий іспити з мови.

У Німеччині треба пройти тест із 33 запитань – про територіальний поділ, свята, тварину на гербі та політичні партії. Його можна складати скільки завгодно разів. Тому з першого або –надцятого разу його проходять майже всі.

У Латвії для натуралізації треба скласти три екзамени: на знання мови, історії, права та гімну країни.

Якщо ж людина не пройде натуралізації – вона отримає паспорт Негромадянина, не матиме права голосу, не зможе бути обраною в органи влади та працювати в державних установах.

Нагадаємо, раніше було відомо, що в Україні можуть “зникнути” по батькові громадян. Багато людей просять владу скасувати використання по батькові, вважаючи його пережитком СРСР. Експерти впевнені, що без по батькові цілком можна обходитися, тому що, крім імені та прізвищ, в базах даних фіксується дата народження.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25