• Главная
  • Мирноградський міський ЦЗ допомагає учням правильно зорієнтуватися у виборі майбутньої професії
10:00, 19 декабря 2017 г.

Мирноградський міський ЦЗ допомагає учням правильно зорієнтуватися у виборі майбутньої професії

У загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №17 Мирноградської міської ради фахівець з профорієнтації Мирноградського міського центру зайнятості Любов Василівна Міркіданова провела для учнів 9 класів профорієнтаційне заняття із застосуванням ПАК «Профорієнтаційний термінал» «Професії сьогодення та майбутнього».

Любов Василівна зазначила: - «Коли ти тільки закінчуєш школу і перед тобою відкривається безліч шляхів і можливостей потрібно цілеспрямовано і свідомо підійти до найважливішого кроку у житті людини – вибору професії». Вона розповіла школярам про необхідність правильного та усвідомленого вибору майбутньої професії з урахуванням потреб регіонального ринку праці, ознайомила учасників заходу із класифікацією професій за предметом праці, формулою вибору професії «хочу, можу, треба», барометром професій, також з сучасними тенденціями на світовому, національному та регіональному ринках праці, професіями майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри .

Під час уроку учні працювали й з профорієнтаційним терміналом – помічником школярів. Адже саме тут вони можуть знайти необхідну і цікаву інформацію про систему вищих навчальних закладів України, переглянути характеристику професії, яка їх цікавить, прочитати про життєвий і професійний шлях відомих людей тощо.

Також учнів проінформовано про специфіку роботи служби зайнятості, тенденції ринку праці, умови здобуття робітничих професій та сучасні Інтернет-технології.

Всіх бажаючих запросили до центру зайнятості пройти профдіагностичне тестування для визначення власних здібностей та нахилів до певних професій. Школярі усвідомили, що при виборі професії необхідно враховувати не тільки власні бажання та можливості, а й потреби ринку праці.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#центр #зайнятості #Мирноград
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...