• Главная
  • Молодь Покровська відвідала тренінг щодо конфліктів і способів їх вирішення
10:46, 20 декабря 2017 г.

Молодь Покровська відвідала тренінг щодо конфліктів і способів їх вирішення

19 грудня, в Молодіжному Хабі Покровська регіональними координаторами проекту «Пілотування інфраструктури миру в Україні» Інституту миру та порозуміння провели тренінг для студентів «Конфлікт та інструменти його вирішення. Побудова діалогу в громаді».

Мета тренінгу – надати учасникам інформацію щодо поняття «конфлікт», розібрати стратегії та підходи до його вирішення, пояснити, що таке діалог і як його можна використовувати для вирішення проблем.

Так, під час тренінгу учасники дізналися про сутність конфлікту, оволоділи знаннями та навичками конструктивного вирішення конфліктів, отримали практичні поради, як відрізняти позиції людини в конфлікті від її справжніх інтересів і потреб, а також навчилися застосовувати діалог у якості основного інструменту розв’язання проблем і прийняття рішень. До того ж, додатково було розглянуто техніки активного слухання.

8-9.jpg

8-9.jpg

Зокрема, в ході роботи студентам пропонувалося до виконання багато практичних завдань й інтерактивів, які допомагали підтриманню дружньої атмосфери та спільному вирішенню завдань тренінгу. Тож, хочеться вірити, що отримані знання та навички були корисними та допоможуть молоді у вирішенні повсякденних проблемних питань.

10-7.jpg

10-7.jpg

13-5.jpg

13-5.jpg

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #молодь #тренінг #конфлікт #вирішення
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...