У Покровському історичному музеї підвели підсумки року

18 грудня, в Покровському історичному музеї відбулося урочисте підведення підсумків ювілейного року. Про це повідомляється на офіційному сайті закладу.

2017 рік для Покровського історичного музею став визначним, адже в цьому році музей святкує 50 років з дня заснування. Пройдено довгий шлях від народного до державного музею. За весь цей час співробітниками було проведено титанічну роботу, по крупицям зібрана історія нашого міста починаючи з давніх часів до сьогодення.

Треба зазначити, що не дивлячись на такий поважний вік музей впевнено крокує в ногу з часом, діяльність музею набуває нових форм роботи, вдосконалюється. Єдине, що не міняється протягом всіх років існування, це гасло співробітників – втілення минулого у сучасності задля майбутнього.

На початку заходу колектив музею привітала начальниця відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради Олехнович Олена Олександрівна.

Директорка музею Рожкова Ангеліна Вікторівна підвела підсумки роботи в ювілейному році, а саме була продемонстрована презентація, яка насамперед презентувала діяльність Покровського історичного музею, як сучасного, динамічного та відкритого для всіх закладу.

Визначною подією стала презентація історико – краєзнавчого альманаху «Покровський літописець», присвяченого ювілею музею та відкриття виставки фондових колекцій.

Наприкінці заходу, приємним сюрпризом стали подарунки від краєзнавця, секретаря наукового історико – краєзнавчого об’єднання «Спадщина» Кордюкова В.В. – рідкісні архівні копії карт ХІХ ст., черепиця та цегла старовинних маєтків Покровського району.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
62 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25