• Главная
  • У Покровському історичному музеї підвели підсумки року
11:40, 20 декабря 2017 г.

У Покровському історичному музеї підвели підсумки року

18 грудня, в Покровському історичному музеї відбулося урочисте підведення підсумків ювілейного року. Про це повідомляється на офіційному сайті закладу.

У Покровському історичному музеї підвели підсумки року, фото-1

2017 рік для Покровського історичного музею став визначним, адже в цьому році музей святкує 50 років з дня заснування. Пройдено довгий шлях від народного до державного музею. За весь цей час співробітниками було проведено титанічну роботу, по крупицям зібрана історія нашого міста починаючи з давніх часів до сьогодення.

У Покровському історичному музеї підвели підсумки року, фото-2

Треба зазначити, що не дивлячись на такий поважний вік музей впевнено крокує в ногу з часом, діяльність музею набуває нових форм роботи, вдосконалюється. Єдине, що не міняється протягом всіх років існування, це гасло співробітників – втілення минулого у сучасності задля майбутнього.

У Покровському історичному музеї підвели підсумки року, фото-3

На початку заходу колектив музею привітала начальниця відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради Олехнович Олена Олександрівна.

У Покровському історичному музеї підвели підсумки року, фото-4

Директорка музею Рожкова Ангеліна Вікторівна підвела підсумки роботи в ювілейному році, а саме була продемонстрована презентація, яка насамперед презентувала діяльність Покровського історичного музею, як сучасного, динамічного та відкритого для всіх закладу.

У Покровському історичному музеї підвели підсумки року, фото-5

Визначною подією стала презентація історико – краєзнавчого альманаху «Покровський літописець», присвяченого ювілею музею та відкриття виставки фондових колекцій.

У Покровському історичному музеї підвели підсумки року, фото-6

Наприкінці заходу, приємним сюрпризом стали подарунки від краєзнавця, секретаря наукового історико – краєзнавчого об’єднання «Спадщина» Кордюкова В.В. – рідкісні архівні копії карт ХІХ ст., черепиця та цегла старовинних маєтків Покровського району.

У Покровському історичному музеї підвели підсумки року, фото-7
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #історичний_музей #2017 #підсумки
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...