• Главная
  • Співробітники Покровського МРВ з питань пробації шукають індивідуальний підхід до кожного
13:50, 21 декабря 2017 г.

Співробітники Покровського МРВ з питань пробації шукають індивідуальний підхід до кожного

Днями, працівники Покровського міськрайонного відділу з питань пробації Донецької області, відвідали неповнолітнього суб’єкта пробації за місцем проживання.

В ході відвідування були перевірені побутові умови проживання засудженого та, в присутності батьків, з неповнолітнім проведено профілактичну бесіду про недопущення вчинення ним повторних кримінальних та адміністративних правопорушень.

Особливу увагу підоблікового акцентовано на дотримання обов’язків, покладених на нього рішенням суду, необхідність відвідування навчального закладу та успішності в навчанні. З мамою дитини обговорили питання щодо виховання підлітка та шляхи подолання непорозумінь, які виникають між ними попереджено про відповідальність за неналежне виховання сина.

«Використання індивідуального і диференційованого підходу до особистості з метою розширити рамки соціально-виховного впливу та досягти більш успішної ресоціалізації – є ціллю заходів подібного формату», - впевнені працівники служби пробації Покровського міськрайонного відділу.

Покровський МРВ уповноваженого органу

з питань пробації

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #пробація #підоблікові
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...