• Главная
  • В Мирноградському міському центрі зайнятості, відбувся семінар «Жінка на ринку праці»
16:00, 21 декабря 2017 г.

В Мирноградському міському центрі зайнятості, відбувся семінар «Жінка на ринку праці»

В Мирноградському міському центрі зайнятості, відбувся семінар «Жінка на ринку праці»

Сьогодні 21-го грудня, для жінок, які перебувають на обліку в Мирноградському міському центрі зайнятості, відбувся семінар «Жінка на ринку праці», основною метою якого є формування позитивного та свідомого ставлення до свого майбутнього, а також підвищення рівня внутрішньої мотивації до досягнення власних життєвих цілей.

На заході спеціаліст з профорієнтації ознайомила учасників з соціальними послугами, які можуть одержати жінки у центрі зайнятості, з ринком праці міста та області, а також переліком професій, за якими проводиться підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації за рахунок коштів Фонду загальнобов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Корисною стала інформація про центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, навчання в яких проводиться на дуже високому рівні за новими технологіями.

«Визначення факторів, які обумовлюють успіх у професійній діяльності та усвідомлення власних професійних переваг – це основа успішного працевлаштування», - зазначила фахівець. Під час семінару жінки активно обговорювали питання ефективного пошуку роботи, самопрезентації та самоосвіти, дискутували на тему досягнення балансу між сім’єю та кар’єрою. Не менш активно обмінювалися думками: як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуком роботи. Не залишили осторонь уваги і закріплені законодавством гарантії трудових прав жінок. Учасниці семінару ще раз переконались: як важливо вірити у свої сили та бути впевненими у собі, щоб досягти успіху.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #занятость #семинар #работа
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...