• Главная
  • У Мирнограді активісти взялися за перевірку продовольчих магазинів
16:00, 22 декабря 2017 г.

У Мирнограді активісти взялися за перевірку продовольчих магазинів

Громадські активісти інтернет-спільноти "Типовий Мирноград" взялися за перевірку продовольчих магазинів Мирнограда. Зі слів організаторів данної акції, вони оцінюють той чи інший заклад за трьома критеріями, а саме: 1. Чистота; 2. Ставлення персоналу; 3. Якість товарів. Першим під перевірку активістів потрапив магазин "Берёзонька". 

Далі матеріал з Фейсбуку "Типового Мирнограду": 

"Як і обіцяли, знову повертаємося до проблеми якості обслуговування в магазинах нашого міста. 
Цього разу ми вирішили почати не з центральних районів міста, а з околиці. В даному випадку – район «5/6». 

Перший магазин, до якого ми завітали – «Берёзонька». Думаємо, що всі місцеві жителі дуже добре з ним знайомі, так як на 5/6 не так вже й багато магазинів (чим, до речі, і користуються місцеві «бізнесмени», бо ціни тут встановлюють відповідні, та й асортимент продуктів відповідає околиці міста). 

Отже, розпочнемо. Перше, що кинулося в очі (на щастя, не в прямому сенсі) – киця, яка спокійно так сиділа біля входу. В приміщенні магазина. Де продукти. Нічого такого, ні, це ж нормальне явище. От тільки ця ж киця може піти та виспатися на будь-яких продуктах, а це, як мінімум, не відповідає санітарним нормам. Зараз хтось скаже, що «ну жалко же…», ні, «не жалко». Бо існують певні норми, яких повинні дотримуватися приватні підприємці, які володіють продуктовими магазинами. Це недопустимо, щоб серед продуктів харчування знаходився вуличний кіт (і взагалі, де гарантія, що він не хварий?), це є порушенням. 

Також в приміщенні магазина знаходився чийсь велосипед (така собі «парковочка» прямо в магазині. А чого велосипед? Чого не мопед або мотоцикл заперли? 

Йдемо далі. Будо дуже неприємно, що в магазині брудно. Підлога – жах. Так, в той день була мокра та брудна погода, але ж видно, що на підлозі вже засохлий бруд, який не мили з ранку. Хоча протягом дня потрібно б слідкувати за чистотою в торговому приміщенні, а не залишати шматки бруду посеред магазина. Ще зауваження до чистоти: прямо на упаковках з пляшками води стояла миска з брудною водою та якимось ганчір’ям. Мені як покупцю було неприємно на це дивитися, якщо чесно. Так, зрозуміло, що йшло прибирання. Але чому під час робочого дня? І чому під час візиту покупців? Якось це дивно все… 

До речі, давайте побудуємо логічний ланцюжок: вулична кішка-бруднюща, підлога-брудна, смердючі ганчірки на прилавках, незапакований хліб та інша випічка. Але все в нормі, так і повинно бути, правда? 

Ввело у стан якогось ступору ось ще що: на вітрині стоять пляшечки зі звичайною домашньою олією. Що вже не так? Ну, як мінімум те, що пляшки ці повинні бути ОДНОРАЗОВИМИ. Пластика тара не є придатною для декількох використань, а тим більше, якщо ця пляшка невідомого походження. Ось ви, шановні, коли купуєте цю олію, впевнені, що пляшечка перед тим не валялася бозна де? Або що з неї не пила хвора людина? А, мабуть, тут ви скажете, що «зараза к заразе не липнет», так? Варто б задуматися. І про наявність необхідних документів на реалізацію цього продукту також. 

І взагалі, відношення до покупців дещо збило з пантелику. Частина магазина було просто огороджена якоюсь стрічкою. Місце злочину? Чи як? «Гражданин, ты туда не ходи…» А коли стоїш спиною до продавця та роздивляєшся товар у холодильнику, то вам можуть просто сказати: «Давайте быстрее покупайте и выходите, у нас пересдача товара». Що, вибачте? Перездача товару? А як же робочий час? І де попередження про це при вході в магазин? Взагалі-то в нормальних магазинах цю процедуру роблять або після роботи, або зачиняють магазин. І продавчиням же легше рахувати, коли ніхто не відволікає! Але керівництву магазину, нажаль, цього не зрозуміти. 

І, до речі, питання щодо правильного сусідства товарів на вітринах… Ви реально впевнені, що риба може знаходитися в одному холодильнику з консервованими овочами? Які, як видно на фото, навіть не накриті плівкою. Хочете солоних помідорчиків з ароматом рибки? Смачного! 

Отже, після візиту до магазину «Берёзонька» залишилося неприємне враження… Персонал практично ігнорує своїх покупців, відношення не дуже доброзичливе. Чесно кажучи, до цього магазину більше не хочеться повертатися. За правилами, ми повинні дати оцінку торговому об’єкту за 10-бальною шкалою по таким критеріям: 

  •  Чистота; 
  •  Ставлення персоналу; 
  • Якість товарів. 

Отже, що ми маємо з магазином «Берёзонька»: 

  • Чистота: 4 бали; 
  •  Ставлення персоналу: 4 бали; 
  •  Якість товарів: 3 бали. 

Відповідно до оцінок, ми не можем сказати, що даний магазин вартий того, щоб ви приносили до нього свої гроші, бо тут елементарно не виконуються прості правила. Ми не рекомендуємо «Берёзоньку» жителям Мирнограда!", - говориться у повідомленні "Типового". 

Зазначимо, громадські активісти "Типового Мирнограду" обіцяють кожного четверга оприлюднювати одну нову перевірку на своїй сторінці у Фейсбук.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #проверка #магазины #продукты #активисты
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...