Школярам Покровської оперзони правоохоронці розповіли правила безпеки під час шкільних канікул

Учнів 8 класу авдіївської загальноосвітньої школи №2 разом із батьками запросили на традиційний правовий урок співробітники Авдіївського відділення поліції. «Гості в погонах» розповіли про види правопорушень та відповідальність за їх вчинення, нагадали батькам про дотримування ними своїх обов’язків й закріпили із учнями правила поведінки на дорозі та під час виявлення ними вибухонебезпечних предметів.

Так, на початку зустрічі поліцейські розказали присутнім про адміністративну та кримінальну відповідальність за певні вчинки неповнолітніх, навели багато прикладів правопорушень, коли за неправомірні дії дітей відповідальність несли батьки.

Увагу присутніх було акцентовано на тому, як слід вчинити у випадку, якщо хтось натрапить на небезпечний предмет. Потім поліцейські описували умовну надзвичайну ситуацію і пропонували підліткам розповісти, як би вони вчинили. Учні наввипередки розповідали свої варіанти виходу з ситуацій. Було зрозуміло, що це їм важливо і цікаво, бо їхнє місто знаходиться на лінії розмежування, а околиці й досі обстрілює ворог і натрапити на боєприпаси вже не дивина.

Правоохоронці закликали батьків дбати про безпеку дітей, щоб зимові канікули пройшли весело.

«Дорогі батьки! Будьте більш обачливими по догляду за своїми дітьми. Їм ще багато чого потрібно побачити у цьому житті. Ви відповідальні за майбутнє ваших дітей, адже вони -найцінніше, що у нас може бути. Бережітьсебе та своїх дітей», - зазначив інспектор ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції Геннадій Юдін.

Покровський відділ поліції

Донецької області

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25