«Сіра» заробітна плата – «чорне» майбутнє – тема промоакції Покровської ОДПІ

Враховуючи актуальність питання легалізації доходів громадян та перерахування податків і зборів до бюджету України фахівцями Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області постійно проводяться промоакції з суб’єктами підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників.

Днями фахівці ОДПІ провели роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості виплати заробітної плати у «конверті» та нижче встановленого законодавством рівня у місті Мирнограді на ринку «Катарсіс». Підприємцям і відвідувачам ранку були роздані інформаційні листівки, в яких висвітлені основні поняття легалізації заробітної плати та відповідальність за недотримання норм законодавства.

Працівники Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертаються до мешканців регіону з нагадуванням, що кожен, хто починає трудові відносини з роботодавцем, має чітко усвідомлювати, що забезпечення трудового стажу, розмір пенсій та інших соціальних гарантій залежить від розміру офіційної заробітної плати. Лише при легалізації трудових відносин найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним.

Шановні працедавці! Своєчасно оформляйте найнятих робітників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну заробітну плату. Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах тагне фінансову, адміністративну та карну відповідальність.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
278 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25