• Главная
  • «Сіра» заробітна плата – «чорне» майбутнє – тема промоакції Покровської ОДПІ
17:00, 26 декабря 2017 г.

«Сіра» заробітна плата – «чорне» майбутнє – тема промоакції Покровської ОДПІ

Враховуючи актуальність питання легалізації доходів громадян та перерахування податків і зборів до бюджету України фахівцями Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області постійно проводяться промоакції з суб’єктами підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників.

Днями фахівці ОДПІ провели роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості виплати заробітної плати у «конверті» та нижче встановленого законодавством рівня у місті Мирнограді на ринку «Катарсіс». Підприємцям і відвідувачам ранку були роздані інформаційні листівки, в яких висвітлені основні поняття легалізації заробітної плати та відповідальність за недотримання норм законодавства.

Працівники Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертаються до мешканців регіону з нагадуванням, що кожен, хто починає трудові відносини з роботодавцем, має чітко усвідомлювати, що забезпечення трудового стажу, розмір пенсій та інших соціальних гарантій залежить від розміру офіційної заробітної плати. Лише при легалізації трудових відносин найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним.

Шановні працедавці! Своєчасно оформляйте найнятих робітників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну заробітну плату. Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах тагне фінансову, адміністративну та карну відповідальність.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #Мирноград #работодавці #заробітна_плата #промоакція
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...