В Мирнограді провели тренінг для осіб, які мають тривалу перерву в роботі

В Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся тренінг для осіб, які мають тривалу перерву в роботі. Метою тренінгу було підвищення рівня активності безробітних до праці, сприяння усвідомленню перешкод, які заважають знайти роботу та визначення шляхів їх подолання, прискорення працевлаштування.

На початку роботи тренінгу кожен учасник презентував себе, розповідаючи іншим про себе, свою сферу професійних та особистих інтересів, уявлення про бажану роботу.

Фахівець з профорієнтації Любов Міркіданова наголосила: «Оскільки безробітні, які не працюють більше ніж півроку, в певній мірі втрачають свої професійні якості, таким особам значно важче реалізувати себе на ринку праці».

Тому вона розповіла про можливість підвищення кваліфікації, зміну сфери діяльності, підтвердження неформального професійного навчання за робітничими професіями, участі в оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру.

Присутні виконали декілька вправ. Серед яких «Аналіз власних умінь та навичок», під час виконання якої присутні проаналізували наявні уміння та навички та усвідомили, які компетенції необхідно опанувати, щоб прискорити працевлаштування. Жвавий інтерес учасників тренінгу викликала вправа «Дорожня карта моєї кар’єри».

Загалом захід пройшов у дружній, позитивній атмосфері. Сподіваємось, набуті знання допоможуть шукачам роботи знайти себе на сучасному ринку праці та самореалізуватися у професійному житті.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
110 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

За минувшие сутки противник 29 раз открывал огонь по позициям наших войск, в том числе 1 раз из запрещенного Минскими договоренностями вооружения. Об этом говорится в утренеей оперативной сводке ООС.
09:00, Вчера
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25