
12:22, 27 грудня 2017 р.
Мешканці Покровська та Мирнограду матимуть можливість звернутись до головного поліцейського Донеччини
Сьогодні, 27 грудня, з 18.00 до 19.00 начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Семенишин відповість на питання жителів під час прямого телефонного зв’язку за номером 0-800-505-102.
Керівництвом обласного главку поліції відновлений важливий напрямок взаємодії з населенням – безпосереднє спілкування з жителями регіону під час проведення прямих телефонних ліній.
Мешканці найвіддаленіших населених пунктів матимуть можливість звернутись до головного поліцейського Донеччини з проблемними питаннями та пропозиціями.
Дзвінки на номер 0-800-505-102 зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня