• Главная
  • «Господа, а кто вы такие? Что вы здесь забыли?», - мирноградські активісти перевірили міні-маркет «Ніка»
10:39, 29 декабря 2017 г.

«Господа, а кто вы такие? Что вы здесь забыли?», - мирноградські активісти перевірили міні-маркет «Ніка»

Громадські активісти інтернет-спільноти "Типовий Мирноград" займаються перевіркою продовольчих магазинів Мирнограда. Зі слів організаторів данної акції, вони оцінюють той чи інший заклад за трьома критеріями. На цей раз під перевірку потрапив магазин «Ніка» (район "5/6"). Відмітимо, це вже третій магазин, який потрапив від перевірку активістів.

Далі матеріал з Фейсбуку "Типового Мирнограду":

"Ми продовжуємо перевірки в магазинах міста. Сьогодні розкажемо вам про якість товарів та сервіс в магазині «Ніка», який знаходиться в районі шахти «5/6». 

Перше, що кинулося в очі команді «Інспекторів ТМ» в цьому магазині - картонний коврик на підлозі при вході. Він вже повністю був непридатним, скажімо, для використання. Ступаючи на цей «коврик», людина тягне шматки картону на підошві черевиків. Не вже його не можна було прибрати? Та, кінець кінцем, купити туди нормальний, а не стелити картонку. 

Магазин називається "міні-маркет «Ніка»". Виникає логічне запитання: чому «міні-маркет», а не просто «горілчаний магазин», мм?! 

В ньому дійсно майже немає ніяких продуктів, окрім купи алкоголю. 

Поки ми стояли і розглядали асортимент, продавці обслуговували інших клієнтів і були достатньо ввічливі... В попередніх двох перевірених нами магазинах був просто жах, а тут таке ставлення вже більш-менш порадувало. 

Другий момент, який нас вразив - це те, що з магазину є двері в окрему кімнату, де стоять столики, дуже жостко смердить алкоголем та цигарками. Ми так зрозуміли, що то - рюмочна для постійних клієнтів «міні-маркету»... Та й котенгент там сидів сумнівний. Як на нашу думку - це просто жах! Особливо просимо бути уважними батьків, бо, відсилаючи в цей магазин дитину, ви можете наражати її на небезпечну ситуацію за участі людей напідпитку. 

Підійшовши до холодильників з рибою, ми не знайшли жодного стікера на ній. Нікому не зрозуміло, скільки вона пролежала у магазині і коли востаннє бачила море-океан. Крім цього, риба, курка та інші м’ясні вироби лежали всі докупи. В цьому магазині немає жодного поняття, що таке товарне сусідство. 

Ми спитали у продавчині про дату терміну придатності цієї риби, вона ж відповіла, що зараз дасть нам накладну, але покличе бухгалтера. Нащо остання - не зрозуміло... 

Приходить пані бухгалтер і починає нам закидати: «Господа, а кто вы такие? Что вы здесь забыли?» ... Що? Хто ми такі? Ми ж покупці, як-ніяк ... Діалогу з бухгалтером не вийшло, вона почала нам хамити та виштовхувати з магазину. Тільки після того, як один з адмінів пригрозив, що зараз викличе наряд поліції, вона перестала виштовхувати нашу команду. Ми ще раз попросили інформацію про термін придатності цієї риби, вона відповіла, що всією інформацією володіє директор. Хочете знати? Приходьте завтра... Якщо ти схотів поїсти ввечері смаженої рибки, доведеться почекати до завтра. 

Після розмови з бухгалтером ми покинули цю міні-рюмочну під назвою «Ніка». 

За правилами, ми повинні дати оцінку об’єкту за 10-бальною шкалою за такими критеріями: 

  • Чистота; 
  • Ставлення персоналу; 
  • Якість товарів. 

Оголошуємо результати перевірки: 

  • Чистота: 5 
  • Ставлення персоналу: 5
  • Якість товарів: 3 

Згідно з нашими критеріями оцінювання, ми не можемо рекомендувати цей заклад мешканцям нашого міста! Це означає одне - в районі шахти 5/6 у Мирнограді немає сучасних продовольчих магазинів", - повідомляють активісти "Типового".

Організатори проекту обіцяють і надалі перевіряти невеликі продовольчі магазини Мирнограда.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #активісти #перевірка #інспектор
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...