• Головна
  • Проблемні підлітки відвідали Покровський історичний музей
10:41, 15 січня 2018 р.

Проблемні підлітки відвідали Покровський історичний музей

12 січня 2018 року, працівники Покровського міськрайонного відділу з питань пробації, що на Донеччині, спільно з неповнолітніми клієнтами пробації відвідали Покровський історичний музей.

Екскурсія до музею виявилась дуже пізнавальною та корисливою. Екскурсовод провела захоплюючу подорож тематичними залами, які розповідають про історію та сьогодення нашого міста та району, знайомлять з її природними багатствами. Серед експонатів музею - колекції козацької зброї, археологічних знахідок, сакральних предметів, зразків декоративно – ужиткового мистецтва, зброї періоду Другої Світової війни.

Наприкінці екскурсії старший інспектор Покровського міськрайонного відділу з питань пробації подякувала працівникам музею та зазначила, що: «Музеї є свого роду скарбницями пам’яті, джерелами духовних набутків того чи іншого народу, вони зберігають у собі згустки часів далеких і дарують відвідувачам знання про рідний край, а ще впливають на формування ціннісних орієнтирів, виховують почуття гідності та гордості за свою країну».

Покровський МРВ уповноваженого органу

з питань пробації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#музей #Покровськ #пробація #підлітки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...