• Головна
  • Мирноградський міський центр зайнятості відкрив двері для осіб з інвалідністю
09:00, 18 січня 2018 р.

Мирноградський міський центр зайнятості відкрив двері для осіб з інвалідністю

Одним з важливих напрямів роботи Мирноградського міського центру зайнятості є питання працевлаштування осіб з інвалідністю, адже відомо, що їх адаптація в наше суспільтво починається з працевлаштування. З цією метою вчора 17-го січня було проведено День відкритих дверей центру зайнятості, який спрямовано на залучення таких осіб до активних заходів зайнятості та допомогу у пошуку підходящої для них роботи.

Розпочався захід з екскурсії по центру зайнятості, яку провела спеціаліст з профорієнтації Любов Міркіданова. Вона розповіла присутнім про послуги, які надає служба зайнятості, акцентувала увагу на можливості провести онлайн співбесіду з роботодавцем, переглянути відео вакансії та записати відео резюме. Зокрема, присутні ознайомились з інформацією про професії та вакансії, актуальні на ринку праці, про пошук вакансій за допомогою Інтернет-ресурсів. 

Шукачі роботи були ознайомлені з описами професій, паспортами підприємств міста, довідниками навчальних закладів області та України, з Державною реабілітаційною установою «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас»».

"Для того, щоб допомогти особам з інвалідністю працевлаштуватись Мирноградським міським центром зайнятості використовуються різні методи та форми роботи: надання компенсації роботодавцям за працевлаштування осіб з інвалідністю, професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, організація та участь в оплачуваних громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру. 

По закінченню заходу усі бажаючі мали змогу отримати консультації профільних спеціалістів.", - зазначають у Мирноградському міському центрі зайнятості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #занятость #работа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...