• Главная
  • В музеї Покровська відбулася презентації виставки «Старими стежками міста»
11:31, 2 февраля 2018 г.

В музеї Покровська відбулася презентації виставки «Старими стежками міста»

1 лютого о 14.00 в музеї відбулася презентації виставки «Старими стежками міста» в рамках проекту «Жовта лінія» та продовження проекту «Заново відкриваємо історичну спадщину Східної України – Музей відкрито на ремонт II». Проект реалізується мистецьким напрямком Українського кризового медіа-центру за фінансової підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Ця виставка стала яскравим прикладом позитивної взаємодії закладів культури – музеїв, громадських організацій та краєзнавців.

На світлинах – споруди кінця ХІХ, початку ХХ століття, особистості та цікави місця, які переносять глядача в пристанційне селище Гришине.

На відкритті виставки були присутні почесні гості – керуча справами Покровської міської ради Жук Алевтина В’ячеславівна, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради Олехнович Олена Олександрівна,PR координатор Мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру, директор Меморіального музею тоталітарних режимів “Територія Терору” (м.Львів) Гончар Ольга Олександрівна, відомі в місті краєзнавці, викладачі та співробітники бібліотеки ДонНТУ, викладачі та студенти Покровського педагогічного коледжу, волонтери музею.

Виступаючі відмічали, що час не стоїть на місці, наше місто росте і розвивається. З’являються нові споруди, які в майбутньому будуть нести культурну та історичну цінність. Але обов’язково пам’ятати, що потрібно привертати увагу і зберігати ті споруди, які залишилися у спадок від старого міста, тому що це – наша історія, наше культурне надбання.

Увазі учасників заходу було запропоновано уривок із першого випуску “Джерел-2” – проекту ТК “Орбіта”, присвяченого історії міста та підкреслено, що тільки спільними зусиллями вдасться зацікавити мешканців, молодь та привернути увагу громадськості до острівків минулого, які залишилися на карті нашого міста.

І в закінченні заходу директор музею Ангеліна Рожкова подякувала керівництву міста за всебічну підтримку, висловила слова вдячності краєзнавцям та волонтерам і, звичайно, Українському кризовому медіа-центрові, керівнику мистецького напрямку Марущаку Леоніду, за їхню діяльність в напрямку популяризації музеїв Донеччини та Луганщини, освітню діяльність серед музейних співробітників, а головне – за привернення уваги громадськості до роботи музейних установ, бо музеї готові ідти в ногу із часом та працювати задля і заради відвідувачів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #музей #стежками #виставка
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...