• Головна
  • Мирноградський центр зайнятості провів Круглий стіл щодо запровадження соціального супроводу за підходом кейс-менедж
Круглий стіл
14:00, 2 лютого 2018 р.

Мирноградський центр зайнятості провів Круглий стіл щодо запровадження соціального супроводу за підходом кейс-менедж

Круглий стіл
Мирноградський центр зайнятості провів Круглий стіл щодо запровадження соціального супроводу за підходом кейс-менедж

Державна служба зайнятості продовжує перетворення у сервісну установу сучасного формату з індивідуальним підходом до обслуговування безробітного населення.

Поряд із вже впровадженими послугами електронної черги, відеорезюме та відеовакансії, можливості дистанційного вивчення англійської мови, в усіх центрах зайнятості запроваджено новий підхід до роботи з шукачами роботи – профілювання та кейс-менеджмент. В рамках проекту Програми розвитку ООН «Підтримка реформ соціального сектору в Україні» службою зайнятості запроваджено нову процедуру соціального супроводу щодо запобігання довгострокового безробіття та поверненню до активної зайнятості. Головна мета кейс – менеджменту – не тільки знайти людині роботу, а й допомогти подолати соціальні перешкоди, які заважають працевлаштуватися самостійно. 

В Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся круглий стіл за участю представників місцевих органів влади та соціальних партнерів. Учасниками круглого столу стали структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, громадські організації та установи, що надають соціальні послуги вразливим на ринку праці громадянам працездатного віку. 

Під час зустрічі обговорювались нові підходи сприяння зайнятості та організація взаємодії центру зайнятості з іншими установами при працевлаштуванні безробітних, які потребують підвищеної уваги та надання послуг за підходом кейс-менеджмент. Відкриваючи захід, директор центру зайнятості Наталія Базилевич відмітила: «Головний принцип кейс–менеджменту - комплексне вирішення проблем осіб: відбувається оцінка ситуації, розробляється індивідуальний план роботи, надається допомога у розв’язанні особистих та соціальних проблем, які заважають працевлаштуванню, шляхом залучення інших організацій та спеціалістів до надання необхідних послуг». 

"В ході круглого столу соціальні партнери під час плідного спілкування обговорили запровадження кейс-менеджменту в роботі з безробітними, особливості реалізації нового підходу, співпрацю з місцевою владою, шляхи залучення до кейс-менеджменту інших установ та організацій. Результатом обговорення став макет спільної дорожньої карти та прийняття резолюції стосовно організації нової моделі соціальної роботи - перехід від «пасивної» до «активної» соціальної політики, під час якої, основна увага зосереджується на підтримці здатності клієнтів до працевлаштування, повернення на ринок праці. Тому є впевненість, що цей підхід буде активно розвиватися всіма сторонами соціального партнерства.", -зазначають у Мирноградському міському центрі зайнятості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #работа #занятость
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...