• Главная
  • У Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Презентація послуг з професійного навчання».
15:46, 5 февраля 2018 г.

У Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Презентація послуг з професійного навчання».

Сьогодні у Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Презентація послуг з професійного навчання».

Фахівець центру зайнятості Марія Шпігалєва розкрила сутність та переваги професійного навчання, підвищення кваліфікації що організовуються службою зайнятості для безробітних громадян задля підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. Ознайомила з орієнтовним графіком на лютий 2018 року, за яким планується навчання безробітних у центрах професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості. Присутні виявили зацікавленість щодо підвищення кваліфікації в Донецькому центрі професійно-технічної освіти за напрямком «Основи підприємницької діяльності».Також було зроблено акцент на можливістьнавчання на безкоштовній онлайн платформі «Prometheus».

Під час заходу учасники дізнались які професії користуються попитом на ринку праці, яким вимогам потрібно відповідати, щоб отримати гідну для себе роботу.

В результаті проведеного семінару, безробітні підвищили свій рівень профінформованості, мали можливість задавати питання та отримали на них кваліфіковані відповіді.

У Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Презентація послуг з професійного навчання»., фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #семінар #центр #зайнятості
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...