
17:11, 6 лютого 2018 р.
У Покровському відділі поліції пролунала «Тривога»
Сьогодні особовий склад Покровського відділу поліції продемонстрував готовність до змін оперативного стану, виконавши всі необхідні дії за сигналом «Тривога». Вправність та злагодженість дій показали правоохоронці і під час введення плану «Фортеця». Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Так, сьогодні в 6.00 ранку для співробітників Покровського відділу поліції пролунав учбовий сигнал «Тривога». Після прибуття на плац, керівництво відділу перевірило зовнішній вигляд особового складу, а також наявність службових посвідчень, їх відповідність посаді і званню, нагрудних знаків та жетонів з особистим номером, стан форменого одягу і комплектацію тривожних валіз.


Після стройового огляду пролунало сповіщення про введення оперативного плану «Фортеця». Протягом лічених хвилин спецгрупи зайняли бойові позиції, оперативно відреагувавши на сигнал бойової тривоги. Адмінбудівлю негайно було взято під надійну охорону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
Вчора
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня