• Главная
  • Авария на "ШУ "Покровское" все еще не ликвидирована: выявлен открытый источник пожара
16:43, 6 февраля 2018 г.

Авария на "ШУ "Покровское" все еще не ликвидирована: выявлен открытый источник пожара

Сегодня, 6 февраля, председатель Независимого профсоюза горняков Украины Михаил Волынец на своей странице в Фейсбук сообщил о том, что на шахтоуправлении "Покровское" спасатели выявили открытый источник пожара, который значительно усложняет процесс ликвидации аварии, возникшей еще 22 января.

"6 лютого о 0:05 годині бійці гірничорятувальної служби виявили відкрите джерело пожежі на конвеєрному штреку блока 10 на шахтоуправлінні «Покровське».

Пожежа розпочалася ще 22.01.2018 о 15 год 41 хв.

Відкрите джерело полум’я було помічено вперше, це значно ускладнює ситуацію з ліквідації пожежі.

Вміст СО на виходящій струї за останню добу перевищує норму у 4 рази, а СО2 в кілька десятків разів. Таке враження, що вже горить пласт.

Станом на сьогодні завершено роботи по бурінню свердловини з поверхні у вироблений простір глибиною 840 м, виконана обсадка та проводиться герметизація.

Через цю свердловину буде подаватися глинистий розчин щоб заповнити тріщини в гірничому масиві.

Завершено буріння свердловин з 11-го та 12-го конвеєрних штреків у вироблений простір, через які подається водно-пінний розчин. Буряться нові свердловини. Всього заплановано 12.

Не виключено, що для ліквідації пожежі доведеться локалізувати гірничі виробки постійними бетонними перемичками щоб припинити доступ повітря до зони горіння. Ведуться підготовчі роботи по охолодженню гірничих виробок.

Якщо буде уведений в дію план повної локалізації зони пожежі, шляхом "заперемичення", то доведеться там "поховати" цілий комплекс. Підприємство зазнає великі збитки, а працівники втратять робочі місця на цій дільниці.

Підкреслюю, на цій шахті видобувається коксівне вугілля з малим вмістом сірки, яке має велику цінність. Якість такого вугілля напряму впливає на якість металу, який виплавляється на металургійних комбінатах України. Звісно це впливає на ціну цього металу", - написал глава НПГУ Михаил Волынец.

Авария на "ШУ "Покровское" все еще не ликвидирована: выявлен открытый источник пожара, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровск #шахтоуправление_Покровское #авария #взрыв_метана #пожар #ликвидация #шахта #горянки #Волынец
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...