• Главная
  • Громадсько-культурні діячі Покровська провели патріотичний рейд до Новотроїцької ЗОШ
11:55, 7 февраля 2018 г.

Громадсько-культурні діячі Покровська провели патріотичний рейд до Новотроїцької ЗОШ

Громадсько-культурні діячі Покровська провели патріотичний рейд до Новотроїцької ЗОШ

6 лютого у Новотроїцькій ЗОШ відбувся захід, присвячений пам’яті засновника УНА-УНСО, українського політичного та громадського діяча, поета Анатолія Лупиноса (21.07.1937 – 05.02.2000).

Годину пам’яті спільно організували проект «Українська миротворча школа», Громадська рада при Покровській міській раді та відділ освіти Покровської райдержадміністрації.

В заході взяли участь: Олександр Таненок «Українська миротворча школа», лектор-методист Центру «Українознавство» Світлана Гавриленко, представники громадської ради при покровському міськвиконкомі Наталя Тихонова, Володимир Чечьоткін, Василь Акімкін, керівник відділу внутрішньої політики Покровської РДА Марія Моргун, директор та старший науковий працівник Покровського історичного музею Ангеліна Рожкова, лауреат багатьох літературних конкурсів поетеса Любов Чорна, читець Олександр Бурба, представники ЗСУ та школярі.

У зверненні до молодого покоління шановні гості наголосили на збереженні пам’яті про героїчну постать борця за незалежність України, який народився в нашому районі. Йшлося про приховані факти історичної правди та забуті постаті нашого краю, а також – про важливість збереження суверенітету країни, української мови та культури для прийдешніх поколінь.

Гості відвідали шкільний музей Анатолія Лупиноса, подарували школі та дітям подарунки. Школярі ж потішили піснями, чарівним танком і власними віршами.

"За ініціативою віце-прем'єр-міністра України В'ячеслава Кириленка зараз іде таких рух «Повернення історичної пам’яті» по всім містам країни. Цю ініціативу підхопила й інтелігенція міста Покровськ. Ми зробили такий, я його назвала, патріотичний рейд громадсько-культурних діячів міста. Оцій молоді, оцім учням необхідно брати від нас все краще, все краще від патріотичних сил сучасних і минулих. Зараз доречно згадати відомі слова Євгена Сверстюка «У незалежної держави повинна бути своя історична пам'ять і своя національна гідність». Але нажаль керівництво міста Покровськ, на відміну від керівництва району, пасе задніх у напрямку повернення історичної пам’яті", - наголосила лектор-методист Центру «Українознавство» Світлана Гавриленко.

Як повідомила сайту 06239 Світлана Миколаївна, вже відомо, що за ініціативою керівництва Покровського району на будівлі школи села Новотроїцьке буде встановлено меморіальну дошку Анатолію Лупиносу. 

Фото Олександр Ткаченко

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#культурні #діячіПокровськ #патріотичний #рейд #Новотроїцька #школа #Гавриленко #Світлана #Лупинос
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...